Kocaeli Dilovası Toki kura sonuçları 2023

Toki Niğde Ulukışla

Kocaeli Dilovası Toki kura sonuçları 2023 bugün belli olacaktır. Söz konusu toplu konut projesi Kocaeli İli, Dilovası İlçesi’nde yer almaktadır. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde Dilovası Konut projesi hayata geçirilmektedir. Ayrıca Kocaeli Dilovası Toki Evleri projesinde bugün kuralar çekilecektir. Peki kura çekilişi ne zaman ve nerede yapılacaktır? Tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kocaeli Dilovası kura çekilişi ne zaman yapılacak?

Kocaeli Dilovası Toki Konutları projesinde toplam 1.150 adet daire yer almaktadır. Ayrıca bu toplu konut projesinde yer alan evlerin hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır. Kura çekilişi 21 Ocak 2023 tarihinde yapılacaktır. 1.150 adet konutun kura çekilişi ise 21 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da başlayacaktır.

Kocaeli Dilovası Toki Evleri projesindeki kura çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişi İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda ve noter huzurunda yapılacaktır. Dilovası kura çekilişi sonrasında ise Kandıra Toki Konutları kuraları çekilecektir.

Kocaeli Dilovası Toki kura sonuçları 2023

Kocaeli Dilovası Toki Evleri projesinde kuralar 21 Ocak 2023 tarihinde çekilecektir. Söz konusu konut projesinde yer alan toplam 1.150 adet meskenin kuraları çekilecektir. Böylece toplam 1.150 adet konutun hak sahipleri yapılan kura çekilişi sonucu belli olacaktır.

Toplu konut projesinde kura çekilişi Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır. Ardından ise Kandıra Toki kura sonuçları belli olacaktır. Kandıra Toki Konutları projesinde yer alan toplam 85 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır. Gün sonunda ise Dilovası ve Kandıra toplu konut projelerindeki hak sahipleri belli olmuş olacaktır.

Kocaeli Dilovası Toki kura çekilişi canlı izle

https://youtu.be/UkkzgRvt23A

Toki Haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir