Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy son 2 villa satışta

Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy

Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesi müstakil bahçe kullanım alanlarına sahip olan ultra lüks villa projesidir. Projenin konumu İstanbul’un Çekmeköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde toplam 27 adet villa bulunmaktadır. Bu villalar 5 artı 2 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Ağaoğlu Şirketler Grubu güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında her biri 3 katlı olmak üzere 27 adet villa yer almaktadır. Bahsi geçen villalar ise 5 artı 2 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 5 artı 2 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 460 metrekaredir. Ayrıca bu villaların net büyüklüğü 400 metrekare olmaktadır. Proje çerçevesindeki 6 villaya özel yüzme havuzu yer almaktadır. Üstelik sosyal faaliyet alanları içerisinde Türk hamamı ve sauna bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sitede göletler, şelaleler, havuzlar ve renkli gül bahçeleri yer almaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villaya özel otopark alanı mevcuttur. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur. 6 ve üzerinde banyoya sahip bu villalarda ferah yapıda teras alanları yer almaktadır. Villalar, isteğe bağlı olarak dekorasyonlu ve dekorasyonsuz olarak teslim edilmektedir.

Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Çekmeköy İlçesi Merkez Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Eşsiz bir lokasyonda, Turcan Sokak üzerinde yer almaktadır. Üstelik merkezi konumda yükselen proje sağladığı imkanlar sayesinde doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunmaktadır.

Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy fiyatları ne kadar?

Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Son 2 adet villa özel fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Brüt 460 metrekare olan 5 artı 2 villa tipindeki konutların fiyatı 30.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (216) 687 11 11 veya 0 (534) 590 09 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir