Referans Ankara Eryaman’da yükseliyor

Referans Ankara

SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup firmalarının birlikte hayata geçirdikleri Referans Ankara projesi Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Eryaman Semtinde inşa ediliyor.

satışların tüm hızıyla başladığı konut projesi 49 bin 233 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde yükseliyor. Konut projesi toplam 9 konut bloğundan meydana geliyor.

Referans Ankara projesi içerisinde iki farklı tipte konutlar bulunmaktadır. Projede net 55,10 metrekare büyüklüğüne sahip 1+1 daire tiplerine, net 90.10 metrekare büyüklüğüne sahip 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. 1+1 tip dairelerin ortak alanlı brüt alanı 71.11 metrekare, 2+1 tip dairelerin ortak alanlı brüt büyüklüğü ise 116.77 metrekare olarak planlandı. 1+1 daire tiplerindeki balkon büyüklüğü 6.95 metrekare, 2+1 daire tiplerindeki balon büyüklüğü ise 12.85 metrekare büyüklüğe sahip.

2 bin 104 adet dairenin bulunduğu Eryaman’daki konut projesinde alışveriş merkezlerine, metro istasyonuna, eğlence merkezlerine, İstanbul çevre yoluna yakın mesafelerde yer alıyor.

Referans Ankara projesinde sosyal alanlar neler?

Etimesgut ilçesine konumlandırılan Referans Ankara projesinde; çok amaçlı saha bulunuyor. Çok amaçlı sahada basketbol, voleybol, hentbol, tenis kortu kuruluyor. Projede çocukların da zaman geçirebileceği kütüphane yer alıyor. Spor eğitmenine de yer verilen projede cep sineması, kreş, parti evi, hobi atölyesi gibi sosyal alanlar da yer alıyor. Hobi atölyesinde zanaat gerektiren sanatsal faaliyetlerin yürütülmesi planlanıyor. Ayrıca, projede doktor da bulunuyor.

Diyetisyen ve spor eğitmeninin bulundurulması planlanan projede kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, fitness salonu, sauna, Fin hamamın yer alıyor. Projeye oyun odası, Spa, hamam, karaoke ve PlayStation odası da eklenmiş durumda.

Projedeki fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

Şapka Devrimi Caddesi’ne yer alan projedeki 1+1 tipindeki daireler 199 bin liradan, 2+1 tipindeki daireler 289 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki konut satın alımlarında yüzde 25 oranında yapılacak peşinata 995 liradan başlayan taksitlerle ödeme; yüzde 20 oranında ödenecek peşinata yüzde 0,79 oranıyla 120 ay vadede ödeme seçenekleri sunuluyor.

Proje ne zaman teslim edilecek?

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Eryaman’daki konut projesinin 2021 yılı dördüncü çeyreğinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Referans Ankara nerede?

Metromall ve Eryaman Şehir Stadyumu’na çok yakın bir konumda bulunan projenin satış ofisi Eryaman Mahallesi, Şapka Devrimi Caddesi, No: 30 ERYAMAN / Ankara adresinde bulunuyor. Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için 0312 279 14 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir