Nlogo İstanbul’da yaşam başladı

Özyurlar İnşaat tarafından İstanbul, Esenyurt’ta hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesinde yaşam başladı. Toplam 2 bin 700 adet dairenin yer verildiği projede stüdyo tipi daireden 3+1 tip daireye kadar değişen farklı seçenekler bulunuyor.

Konutların dışında ayrıca 70 tane de ticari ünitenin bulunduğu Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinde daire fiyatlar ise 265 bin TL ile 1 milyon 35 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Nlogo İstanbul projesinde stüdyodan 1+0 daireler 40 metrekare, 1+1 daireler 80 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 140 metrekare büyüklükte planlandı.

Nlogo İstanbul fiyatları 265 bin TL’den başlıyor 1 milyon 35 bin TL’ye kadar yükseliyor. 310 bin metrekare inşaat alanında yükselen ve toplam 2 bin 700 daire ve 70 ticari birimden oluşan NLogo İstanbul’da ilk etapta bin 800 dairenin teslimi gerçekleşirken projede ticari ünitelerin de yüzde 60’ının satışı tamamlandı. 3 etaptan meydana gelen Özyurtlar Nlogo Esenyurt projesinde toplam 7 blok yer alıyor.

Nlogo İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında ise çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, fitnesscenter, lobi, cafe-bar ve sinema salonu bulunuyor. Nlogo İstanbul; Bauhaus’a, 5M Migros’a, Koçtaş’a, Marmarapark AVM’ye, Torium AVM’ye, Real Hipermarket’e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir