Next Level Yıldız yakında başlıyor

Pasifik İnşaat, Ankara, Çankaya İlçesi’nin önemli konut bölgelerinden Dikmen Vadisi’nde güven ve kaliteyi simgeleyen yeni bir Next Level projesi hayata geçiriliyor.  Proje 74 bin 178 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilecek. Yaklaşık 400 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak projede 1+0’dan 7,5+2’ye kadar farklı tipte daireler yer alacak. Mimari ve iç mimari projesi daha önceki Next Level projelerini tasarlayan mimar Brigitte Weber tarafından hazırlanacak.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Pasifik İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek olan Next Level Yıldız projesi, 78 bin 178 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek.

Dikmen Vadisi’nde yer alan projede, 1+0’dan, 7.5+2’ye kadar daire tipleri mevcut. Aralık 2026’da sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin fiyatları ve ödeme koşulları henüz belli değil.

Projenin detayları önümüzdeki aylarda belli olacak. Next Level Yıldız projesi, Kızılırmak Mahallesi, Kızılırmak Mah. Eskişehir Yolu No: 3, 06520 Çankaya/Ankara adresinde yer alıyor. Projenin çalışmaları sürüyor.

Tel: 0312 285 47 72

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir