Atasayanlar 9 36 ay sıfır faiz fırsatıyla satışta

Atasayanlar 9

Atasayanlar 9 projesi, Ankara’nın İncek ilçesinde yer almaktadır. Söz konusu proje 34 katlı 4 bloktan oluşan bir konut projesidir. Projede 280 adet daire bulunmaktadır.  Bu Atasayanlar 9 projesi, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmektedir.

Proje özellikleri neler?

Projede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçların park edilebilmesi için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. İncek konut projesindeki ortak alan içerisinde geniş bir peyzaj alanı ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Her bir blokta lüks yapıda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir.

Konutların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Bahsi geçen projedeki tüm konutlar birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak dizayn edilmiştir. Dairelerin içerisinde lüks yapıda eşyalar yer almaktadır.

Atasayanlar 9 projesi, Ankara’nın en gözde semtlerinden İncek’te yer almaktadır. Proje, TED Koleji’ne 800 metre mesafededir. Ayrıca proje, Ankara’nın önemli iş ve yaşam merkezlerine kolayca ulaşım imkanı sunmaktadır.

Atasayanlar 9 fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan daireler 2+1 ve 4+1 tiplerindedir. Brüt 100 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatları 6 milyon 50 bin TL’den başlamaktadır. Brüt 230 metrekarelik 4+1 dairelerin fiyatları ise 10 milyon 48 bin TL’den başlamaktadır.

Atasayanlar 9 projesi, modern ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Proje, Ankara’da yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Konut projesi hakkında daha fazla bilgi için 0312 235 79 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir